Skip to the main content

In de media #15

Korfbal League Korfbal League 2

In de media van afgelopen week aandacht voor het naderende afscheid van Erwin Zwart en Marjolijn Kroon bij LDODK, en de bekendmaking van het nieuwe trainersduo bij HKC. Verder aandacht voor KZ dat zich plaatste voor de play-offs en natuurlijk de Korfbal League 2, waar de slotfase ook aangebroken is.

Kenonz Korfbal League
DVO/Transus – GG/RMcD Huis Emma
Dubbele cijfers DVO vertellen niet het hele verhaal – EdeStad.nl (premium)
Groen-Geel moet mouwen opstropen – Rodi.nl

KCC/CK Kozijnen – LDODK/Rinsma Modeplein
Korfballers Erwin Zwart en Marjolijn Kroon zwaaien na het seizoen af bij LDODK – Leeuwarder Courant
Twee LDODK-internationals nemen afscheid van topkorfbal – Omrop Fryslân
Sportoverzicht: in jacht op korfbaltitel doet LDODK plicht – Leeuwarder Courant
Beheerste winst voor LDODK – Sa!

Fortuna – HKC/Creon Kozijnen
Van Brenk en Mastijn nieuw trainersduo HKC: combinatie van ervaring en jong enthousiasme – AD.nl

KZ/Keukensale.com – DOS ‘46/VDK Groep
KZ verzekert zich van play-offs om landstitel, maar is daarmee nog niet tevreden – Noordhollands Dagblad (premium)
Koog Zaandijk zeker van play-offs – Rodi.nl
DOS’46 verliest met beschamende cijfers bij KZ/Keukensale – Meppeler Courant
DOS’46 op alle fronten overklast door KZ – RTV Drenthe

Korfbal League 2
Ineens is de korfbalcarrière van Baerends voorbij: ‘Je hoopt altijd dat het meevalt, maar dit was even slikken’ – De Gelderlander (premium)
TOP Arnemuiden is zeker van lijfsbehoud na sterk duel met koploper – PZC.nl
TOP gaat strijdend ten onder tegen koploper, maar handhaaft zich tóch – Omroep Zeeland (+ video)
Degradatie Avanti/Post Makelaardij dichtbij – Telstar.nl
Vijfvoudig landskampioen TOP heeft play-offs binnen handbereik, maar voor promotie is het eigenlijk nog te vroeg, vindt afzwaaiend clubicoon – Leidsch Dagblad (premium)

Foto: Frank Stollman

Gerelateerde artikelen

Drie nieuwe namen selectie TeamNL Korfbal
Internationaal TeamNL Korfbal
Drie nieuwe namen selectie TeamNL Korfbal
Zoals gebruikelijk maakte bondscoach Ard Korporaal daags na de finale van de Kenonz Korfbal League de wijzigingen in de selectie van TeamNL Korfbal bekend.  Met drie nieuwe namen gaat TeamNL Korfbal toewerken naar de World Games in augustus van dit jaar.
Lees meer
Finale A-jeugd Hoofdklasse en Kenonz Korfbal League
A-jeugd Hoofdklasse Korfbal League
Finale A-jeugd Hoofdklasse en Kenonz Korfbal League
Na zaterdag 12 april is Nederland twee prachtige kampioenen rijker. In de A-jeugd Hoofdklasse zaalfinale was Fortuna A1 na een spannende eerste helft in de tweede helft oppermachtig en de finale van de Kenonz Korfbal League werd gewonnen door PKC dat daarmee de comeback op bijzondere wijze voltooide en de derde titel op rij pakte.
Lees meer
A-jeugd Hoofdklasse zaal – play-offs #3
A-jeugd Hoofdklasse
A-jeugd Hoofdklasse zaal – play-offs #3
De finalisten van de A-jeugd finale in Rotterdam Ahoy op 12 april zijn bekend! Waar Fortuna A1 een week eerder het eerste finaleticket verzilverde, namen LDODK A1 en KZ A1 het zaterdag 5 april in een allesbeslissend derde duel tegen elkaar op voor die andere plek in Ahoy, met spanning tot in de verlenging. Het werd een waar spektakelstuk, waarin de thuisploeg uiteindelijk aan het langste eind trok. 
Lees meer

Topartikelen

Internationaal TeamNL Korfbal
Drie nieuwe namen selectie TeamNL Korfbal
A-jeugd Hoofdklasse Korfbal League
Finale A-jeugd Hoofdklasse en Kenonz Korfbal League